Planto
Kuchnie klasyczne

Jeżeli nie są Państwo zwolennikami wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, nasze propozycje, które przedstawiamy na tej stronie, na pewno przypadną Państwu do gustu. Prezentujemy tutaj meble kuchenne utrzymane w klasycznym stylu. Zagospodarowane z ich pomocą wnętrza są ponadczasowe i na tyle uniwersalne, że stanowią doskonałą bazę pod dalszą aranżację przestrzeni.

W naszych projektach wykorzystujemy naturalne drewno, elegancką i klasyczną biel, doskonałe, stylowe zdobienia i najwyższe gatunkowo materiały. Każdorazowo projekt mebli dostosowujemy do preferencji Klienta oraz staramy się jak najefektowniej wykorzystać ograniczenia i atuty danej przestrzeni. Tworzymy pojemne szafki oraz szuflady, które pozostają funkcjonalne przez wiele lat, gwarantując zadowolenie domowników. Zaprojektowane przez nas kuchnie są dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów, a do naszej dyspozycji posiadamy szeroką gamę materiałów, wśród której mogą oni wybierać.

Nasze punkty stacjonarne znajdują się w Lubinie, Głogowie oraz Legnicy. Zachęcamy do odwiedzin oraz zadawania pytań naszym pracownikom, którzy zawsze służą pomocą.

Aktualności

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY: -stolarz meblowy

> WIĘCEJ...