Planto
Kuchnie nowoczesne

Szukają Państwo rozwiązania, które doskonale będzie odpowiadało na Państwa potrzeby? Są Państwo miłośnikami nowoczesnej aranżacji wnętrz? Dopilnujemy, by Państwa marzenie o idealnej przestrzeni stało się rzeczywistością.

Na tej stronie mamy przyjemność zaprezentować Państwu nasze wybrane realizacje na meble kuchenne, które cechuje efektowny, nowoczesny design. Z przyjemnością realizujemy zlecenia na piękne wyposażenie wnętrz, bazujące na prostych formach i stonowanych kolorach. Jak Państwo widzą, nasze projekty są zawsze doskonale dopasowane do możliwości przestrzennych, a wykonane meble w pełni wykorzystują atuty pomieszczenia.

Zaprojektowane przez nas kuchnie bazują tylko na trwałych i solidnych materiałach, które pozostają estetyczne przez wiele lat. W naszych propozycjach czerpiemy z najmodniejszych współczesnych trendów, wykorzystujemy połączenie bieli z betonem oraz drewnem.

Zachęcamy do wizyty w naszych punktach stacjonarnych, które znajdują się w Lubinie, Głogowie oraz Legnicy. Na miejscu nasza obsługa z chęcią udzieli fachowej porady oraz pomoże w doborze najlepszego rozwiązania.

Aktualności

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY: -stolarz meblowy

> WIĘCEJ...