Planto
Wnętrza

Na tej stronie prezentujemy Państwu wybór naszych dotychczasowych realizacji. Nasza firma projektuje i produkuje nie tylko meble kuchenne, ale również biurowe, łazienkowe oraz te do salonu. Zdobyte przez wiele lat doświadczenie i znajomość nowoczesnych technologii pozwala nam dostarczać Klientom rozwiązania doskonale dopasowane do ich potrzeb.

Wiemy, jak ważne jest to, by we własnym domu lub biurze czuć się swobodnie i komfortowo. Wiemy też, że aby czerpać przyjemność z przebywania w danym pomieszczeniu jego wystrój musi odpowiadać na dane gusta estetyczne. Zgodność z preferencjami gwarantuje, że zaaranżowana przestrzeń będzie sprzyjać relaksowi i cieszyć oko efektownym wyglądem. Oprócz strony estetycznej zawsze dbamy również o to, by zaprojektowane przez nas rozwiązania zarówno do kuchni, jak i łazienki czy salonu, były jednocześnie funkcjonalne i dawały domownikom komfortowe warunki do życia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do wizyty w naszych punktach stacjonarnych zlokalizowanych w Lubinie, Głogowie oraz Legnicy.

RTV

Aktualności

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY: -stolarz meblowy

> WIĘCEJ...